Garanti, İade ve Değişim Koşulları

www.emeraldtaki.com sitesindeki tüm ürünler Emerald Takı garantisi altındadır.

www.emeraldtaki.com ’da satın aldığınız ürünler ‘1 Yıl Garanti’ kapsamındadır.

‘Garanti’ kapsamındaki ürünlere yapılacak bakım işlemlerinde ürünü firmamıza kendiniz getirebilir veya kargo ücreti tarafınızdan karşılanması koşulu ile bize gönderebilirsiniz. (Emerald Takı bakım işlemlerinde kargo ücretlerini karşılamaz.)

Satın aldığınız ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için; Emerald Takı dışındaki üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar tarafından müdahale edilmemesi gerekmektedir. Ürünler üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılmış ise; ürün garanti kapsamından çıkar.

Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır.

Siparişlerinizi teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerde eksik, hasar ya da hata tespit etmeniz durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Durumu Emeral Takı’ya bildiriniz. Gerekli incelemeler sonucu en kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır.

Siparişinizi iptal ve iade etmek için online destek hattımızdan veya +90 507 079 22 57 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından iade onaylandığında, ürün ücreti 30 gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

Müşterilerin özel istekleri doğrultusunda üretilen ya da üzerinde değişiklik yapılan ürünler 'kişiye özel' hale dönüştürüldüğünden, bu tür ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

"İndirimdekiler" kategorisinde yer alan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde online destek bölümünden veya +90 507 079 22 57 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatalı ürün, onayın ardından yenisi ile değiştirilir. Ürünün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde kullanılmışsa iade ve değişim gerçekleşmez.

İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ambalaj ve diğer tüm evrak/materyallerin eksiksiz ve hasarsız şekilde herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden firma numaramız ile aşağıdaki bilgiler kullanılarak gönderimi yapılabilir: 

YURTİÇİ KARGO

ÖZGÜR KORKMAZ  - 0534 424 6649
Üye no : 631620522
Yükleniyor...