Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, onay alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Acil durumlarda siparişinizi kargo şubesinden teslim almanızı tavsiye ederiz, çünkü kargo şubeleri dağıtım güzergahına göre dağıtım yaptıkları için 1-2 gün gecikme yaşanabilir. 

Tüm siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO tarafından sizlere ulaştırılmaktadır,

Ödemesini online olarak yaptığınız siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek isteğiniz doğrultusunda ve firmamızın iş yoğunluğunun uygun olması durumunda YURTİÇİ KARGO ile gönderim yapılmaktadır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sizle iletişime geçilecek ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.emeraldtaki.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
Yükleniyor...