Sıkça Sorulan Sorular

Siparişiniz, kargoya verildikten sonraki 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilecektir. Acil durumlarda, kargolarınızı kargo şubesinden teslim almanızı tavsiye ederiz, çünkü kargo firmaları iş yoğunluğu ve dağıtım güzergahlarına göre teslimat yaptıkları için teslimat sürelerinde gecikmeler yaşanabilir. 
Siparişleriniz, Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Peşin olarak ödediğiniz siparişlerinizde firmamız ile iletişime geçerek, iş yoğunluğunun uygun olması durumunda YURTİÇİ KARGO ile gönderim yapılabilmektedir.
Siparişinizin adresinize gelmesini istemiyorsanız, adres kısmına teslim almak istediğiniz kargo şubesinin ismini veya adresini belirtebilirsiniz. 
Ürünlerimizin %90'ı kişiye özel olması sebebiyle kargoya vermemiz 2-3 gün arasında değişiklik göstermektedir. Cuma 14: 00'dan sonra ve Cumartesi, Pazar günleri verilen siparişler, Pazartesi gününden itibaren belirtilen iş gününde kargoya  verilecektir. Resmi tatil günlerinde, kargolar kapalı olduğundan dolayı kargo verilememektedir. Siparişleriniz 2-3 iş gününde kargoya verilecektir.
Siparişlerinize alakalı düzenleme veya siparişinizi iptal etmek istiyorsanız; 
"Her gün 10:00 - 24: 00" Saatleri arasında, "Whatsapp Destek Hattımız" ile iletişime geçebilirsiniz.
[email protected] Mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 
Çağrı Merkezimiz üzerinden "Hafta içleri 10: 00- 19:00" saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz.
Kargo takip numarası kargonun nerede olduğunu kontrol etmenizi sağlayan bir dizi numaradır. Biz her gün takip numaralarını müşterilerimize mesaj yoluyla yolluyoruz. Kargonun yerini öğrenebilmek için yurtiçi kargonun sitesine girip takip numarasını yazmanız yeterlidir.
Kargo firmaları, 3 iş günü içerisinde kargoları teslim edeceklerini taahhüt etmektedir, fakat bazen gecikmeler yaşanabilmektedir. Eğer kargonuz bu süre zarfında adresinize ulaşmadı ise kargo firması ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Gecikme olması durumunda kargo şubesinden almanızı taviyse etmekteyiz. Kargonuzun 3 iş günü içerisinde size ulaşmaması durumunda, bizimle iletişime geçerseniz yardımcı olunacaktır.
Sipariş vermek için mail adresi, sipariş takibi ve sipariş ile ilgili tarafınıza bilgiler verilmesi için gereklidir. Eğer mail adresiniz yoksa Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp destek hattında ki arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.

Sipariş verirken herhangi bir problem yaşarsanız, iletişim bölümündeki bilgiler ile iletşime geçmeniz durumunda yardımcı olunacaktır. 
Gümüş maalesef kararabilen bir madendir, Emerald Takı'dan satın aldığınız bütün gümüş takılarınız kullanım talimatları ile beraber gönderilmektedir. Kullanım talimatlarına uyulması durumunda, takılarınızı uzun yıllar boyunca kararmadan kullanabilirsiniz.
Emerald Takı'dan satın aldığınız tüm ürünler 1 yıl garantilidir.
Şeffaf kargo uygulaması Gümüş ve Altın gibi değerli maden taşımacalığında kullanılmamaktadır. Çalınma veya kaybolma gibi durumlar yaşanabileceği için hiç bir kargo firması şeffaf kargo da Altın veya Gümüş taşıyamaz. Bu sebepten dolayı şeffaf kargo uygulanmamaktadır. Emerald Takı olarak sipariş verdiğiniz ürünü birebir olarak size göndermeyi taahhüt etmekteyiz, ürününüzü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem yaşarsanız, bizimle iletişime geçmeniz halinde en kısa sürede yaşanan sorunun telafisi sağlanacaktır.
Yükleniyor...