Hakkımızda

925 ayar özel tasarım gümüş ürünleri ile sizlere altın ve pırlanta işçiliğinde hizmet vermekte olan EMERALD TAKI , İstanbul EMERALD TAKI Gümüş Takı Tasarım  işletmesidir.

Gerek sosyal ağlarda gerekse mağaza satışlarında; alışılmışın dışında ve müşteri memnuniyeti odaklı standartları ile takı tasarımını Türkiye'de üst seviyelere çıkartmakta ve bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Modern ve trend tasarımların yanı sıra; geleneksel takı modasını da sizler için yeniden yorumlayan EMERALD TAKI , 20 yılı aşkın kuyumculuk birikimi ile perakende satış hizmeti vermektedir.

Çoğunluğu altın ve pırlanta ustalarının maharetli ellerinden çıkan takıları, Türkiye'de ve dünyada on binlerce kullanıcı tarafından kullanılmakta; çeşitli sosyal ağlarda yüz binlerce takipçi tarafından beğeni ile takip edilmektedir.

Kalitesi ile gümüş takı tasarımın sınırlarını yeniden çizmekte, tasarımlarına 1 yıl garanti güvencesi sunmaktadır.

Hem modern şehir hayatını hem geleneksel kültür öğelerini hem de doğa ile harmanlanmış özgün takıları beğeninize sunan EMERALD TAKI , insan ruhuna en uygun tasarımları üretirken mutluluktan ilham alıyor ve Mutluluğu Tasarlıyor.
Yükleniyor...